Noxion LED Easy Trunk Geschikt voor TTX400 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm
- Zakelijke klant? Koop op rekening
- Gemakkelijk retourneren binnen 14 dagen
Specificaties
| Artikelnummer | 237009 | |
|---|---|---|
| EAN | 8719157009072 | |
| Merk | Noxion | |
| Fabrikantnaam | Nox EasyTrunk for TTX400-36W-850-90D | |
i
Lampdirect All-in garantie | 6 jaar |
i
Levensduur (uur) | 72000 |
Techniek | LED Geïntegreerd |
|---|---|---|
Netspanning (Volt) | 220-240 |
Dimbaar | Niet Dimbaar |
Lichtkleur | Wit |
Kleurcode | 850 Koel Wit |
Lichtkleur (Kelvin) | 5000 Koel Wit |
Kleurweergave (Ra) | 80-89 - Goede kleurweergave |
Kleurinstelling | Enkele kleur |
Lumen Watt Verhouding (Lm/W) | 150 |
Gradenbundel (graden) | 90 |
Powerfactor | >0.90 |
Inclusief Lamp | Ja |
| Type product | LED Lichtlijnen |
Montage | Lichtlijn |
IP-Waarde | IP40 - Stofdicht |
| Behuizing | Aluminium | |
Kleur Armatuur | Wit |
Noodverlichting | Geen Noodverlichting |
| Product Serie | EasyTrunk |
Lengte (mm) | 1530 |
| Breedte (mm) | 65 | |
| Hoogte (mm) | 30 |
Sensortype | Geen sensor |
|---|
Beschrijving Noxion LED Easy Trunk Geschikt voor TTX400 - 36W 60W 8700lm 90D - 850 Koel Wit | 1500mm